26 жовтня, в день вшанування Іверської ікони Божої Матері, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира , в нижньому Андріє-Володимирському храмі споруджуваного Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового УПЦ була звершена перша «дитяча» Божественна літургія.

Очолив богослужіння архієпископ Переяслав -Хмельницький і Вишневський Олександр . Йому співслужили голова Парафіяльної ради Кафедрального собору єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Макарівський Іларій,  голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко,  благочинний Голосіївського району  протоієрей Павел Кирилов.

Особливість дитячої Літургії в тому , що у богослужінні беруть участь самі діти. Діти співають на клиросі і допомагають по храму. Дорослі ж тільки підказують і направляють дітей. В цей день за відправою співав дитячий хор київського храму на честь святих Косьми і Даміана.

Sobor.in.ua