10 листопада, в день пам’яті преподобного Іова Почаївського, під час планового перебування в Універсальній  клініці «Оберіг», Блаженніший Митрополит Київський і всієї України  Володимир звершив Божественну літургію.

Його Блаженству співслужили: архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, клірики Київської єпархії.

За відправою молилися лікарі та персонал лікарні, вірні.

Цього ж дня Архіпастир вклонився мощам великомученика Георгія Побідоносця, що були доставлені грецькою делегацією на чолі з ігуменом монастиря Ксенофонт архімандритом Олексієм.
Після молитвослів’я Первосвятить привітав архімандрита Олексія та членів делегації. В свою чергу отець Олексій подарував Митрополитові список древньої ікони великомученика Георгія Побідоносця Х ст.