28 грудня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, біля пам’ятника святому рівноапостольному  князю Володимиру на  Володимирській гірці був відправлений подячний молебень. Це богослужіння традиційно звершується наприкінці кожного року.

Молебень відслужили ієрархи  Української Православної Церкви та духовенство м. Києва.

Разом з духовенством молилися Віце-прем’єр-міністр  Костянтин Грищенко, Міністр культури Леонід Новохатько, радник Президента України – керівник головного управління з питань гуманітарного розвитку Юрій Богуцький та інші високопосадовці.

Підносячи молитви, духовенство дякувало Богові за ті дари та милості, які Він щедро посилав у році, що минає, а також попросило у Всевишнього благословення та благополуччя для Української держави та  її  народу в наступному році.

Наприкінці богослужіння була прочитана молитва за Україну та  оголошено звернення Блаженнішого Митрополита Володимира до вірних Української Православної Церкви.

Фото сайту mitropolia.kiev.ua