28 січня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, відбулася повітряна Хресна хода з чудотворними іконами та святинями.

Samoletom vokrug Ukrainy_09

Зокрема, це ікони Божої Матері:  «Почаївська», «Призри на смирення», «Ізюмська (Піщанська)»,  «Десятинна»,  «Непорушна Стіна», «Аз есмь с вами и никтоже на вы», а також ікона великомученика Георгія Побідоносця з часткою мощів. Також на борту літака перебуває ковчег зі святинями: часткою Хреста Господнього, частками мощів апостола Крискента, рівноапостольних Марії Магдалини та Ніни, великомучеників Пантелеімона Цілителя,  Димитрія Солунського, мучеників Трифона, Харлампія, Анфіма Нікомідійського, мучениць Варвари, Ірини, преподобних Ісаакія Дамаскіна, Іова та Амфілохія Почаївських,  Пелагеї Палестинської,  святителів Григорія Богослова, Іакова Персіянина, Іоанна Милостивого.

Святині супроводжували: намісник Свято-Успенської  Почаївської Лаври митрополит Почаївський Володимир, намісник Свято-Введенського монастиря м. Києва єпископ Фастівський Даміан, намісник Різдва Богородиці Десятинного монастиря м. Києва архімандрит Гедеон (Харон), ченці Почаївської Лаври.

Перед початком у Десятинному монастирі була звершена Божественна літургія.

Літак зі святинями тричі облетів  Київ.  Подальший маршрут  Хресної ходи: Чернігів – Конотоп – Суми – Глухів – Харків – Ізюм – Луганськ – Донецьк – Маріуполь – Керч – Севастополь – Сімферополь – Херсон – Миколаїв – Одеса – Ізмаїл – Чернівці – Івано-Франківськ – Мукачеве – Ужгород – Львів – Рівне – Житомир – Київ.

По прибутті до столиці, у Свято-Введенському монастирі був відслужений подячний молебень перед святинями.

Фоторепортаж >>>