22 жовтня,  з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, Учбовий комітет при Священному Синоді УПЦ провів методичний семінар для викладачів літургічних дисциплін духовних навчальних закладів. Семінар проходив у приміщенні Церковно-археологічного кабінету КДА.

У своєму виступі Голова Учбового комітету єпископ Ірпінський  Климент охарактеризував основні питання, пов’язані зі структурою викладання літургічних дисциплін у духовних навчальних закладах, визначенням основних джерел і посібників.

Під час семінару з доповідями про методику викладання виступили викладачі Київської духовної академії професор Михалко І. Ю та  ієромонах Амвросій (Вайнагій).

Після програмних виступів і дискусії було прийнято низку рішень, що стосуються створення сучасних посібників з Православної літургіки  для духовних семінарій та училищ.

Прес-служба Учбового  комітету при Священному Синоді УПЦ