Хресний хід за мир в Україні тривав з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Був ініційований настоятелями декількох парафій м. Києва та підтриманий керівництвом Міністерства оборони України та інших військових формувань.

Ходу супроводжував  ковчег з частинками  чесних мощей 12 святих воїнів, таких як Георгій Побідоносець, Іоанн Воїн та ін., а також образ Покрова Пресвятої Богородиці.

Учасники  відвідали  зону АТО та прилеглі до неї території.

До складу миротворчої місії увійшли священики Київської єпархії:  Сергій Ющик, В’ячеслав Яковенко,  Сергій Кисельов,  Андрій та Костянтин Дворові, а також група ветеранів-афганців.

11 листопада, перед початком ходи, голова Синодального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відправив молебень.

12 листопада Хресний хід розпочався з Ізюмської єпархії.

Далі хода пройшла від околиць Луганська до берегів Азовського моря.

Завершилася миротворча місія на Донеччині, 14 листопада, в польових розташуваннях захисників Маріуполя.

За словами організаторів Хресної ходи, їхня подорож по Донбасу неодноразово супроводжувалася з небезпекою, а богослужіння проводилися під рокіт артилерії. За словами військових, подібні заходи із залученням духовенства в зоні проведення антитерористичної операції триватимуть й надалі.

 

Кількість переглядів: 25