23 листопада, в 79-ту річницю з дня народження Блаженнішого Митрополита Володимира на його могилі біля храму Різдва Пресвятої Богородиці у Києво-Печерській Лаврі була відслужена заупокійна літія.

Заупокійне богослужіння відправив  Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

За богослужінням також молилися: митрополити – митрополит Бориспільський і Броварський Антоній (Керуючий справами УПЦ),  Донецький і Маріупольський Іларіон,   Вишгородський і Чорнобильський Павел (намісник Києво-Печерської Лаври),  Феодосійський і Керченський Платон,  Білоцерківський і Богуславський Августин, архієпископи –  Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Горлівський і Слов’янський Митрофан, єпископи: Макарівський Іларій, Боярський Феодосій, Ірпінський Климент, Васильківський Миколай, духовенство міста Києва, студенти та вихованці духовних шкіл.

Після закінчення літії відбулося покладання квітів до могили Блаженнішого Митрополита Володимира.

Фоторепортаж >>>

Сайт КДАіС