Кіпрська Православна Церква не поминає «ніякого нового предстоятеля» та продовжує займати нейтральну позицію щодо українського церковного питання. Про це сказав Предстоятель Кіпрської Церкви Архієпископ Нової Юстиніани й всього Кіпру Хризостом II, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на грецьке інформаційне агентство «Ромфея».

Предстоятель Кіпрської Православної Церкви пояснив, що хоча й не згоден з діями Константинопольського патріарха, проте продовжує займати нейтральну позицію. Він не підтримує рішення про переривання євхаристійного спілкування з патріархом Варфоломієм Руською Православною Церквою, проте й поминати якогось «нового предстоятеля» не став.

«…Ми як Кіпрська Церква тримаємось нейтральної позиції, оскільки не погоджуємося з позицією нікого з двох і не пішли на поминання ніякого нового предстоятеля», — сказав Архієпископ Хризостом II.