17 листопада 2019 року ієрарх Польської Православної Церкви єпископ Гайновський Павел, який прибув до України з метою підтримати Українську Православну Церкву і засвідчити єдність, співслужив митрополиту Володимир-Волинському і Ковельському Володимиру за Божественною літургією в Успенському кафедральному соборі м. Володимира-Волинського. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Волинської єпархії.

Як зазначили в єпархії, недільне богослужіння для парафіян кафедрального собору м. Володимира-Волинського стало особливим. «Храм радо приймав гостя із Польської Православної Церкви – єпископа Гайновського Павла, який прибув з метою підтримати Українську Православну Церкву і засвідчити свою з нею єдність», — зазначили у прес-службі.

Після Божественної літургії єпископ Павел висловив слова подяки та підтримки українському православному народу і наголосив, «що в молитві спасіння отримає кожен, хто йде до Бога».