19 листопада 2019 року Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з секретарем Празької єпархії протоієреєм Стефаном Логойдою (Православна Церква Чеських земель і Словаччини) і представниками спільноти св. муч. Людмили, княгині Чеської Мартіном Грдлічкою та Мирославою Яніцатовою. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на vzcz.church.ua.

У зустрічі також взяв участь співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ священник Віталій Горзов.

Гості з Чехії розповіли митрополиту Антонію про майбутнє святкування 1100-річчя з дня мученицької кончини святої Людмили Чеської, яке планується на вересень 2021 року і запросили владику Антонія взяти участь в урочистостях

У свою чергу митрополит Антоній подякував гостям за запрошення і розповів про те, що в Українській Православній Церкві є багато храмів, які присвячені святій мучениці Людмилі.