У 84-ту річницю з Дня народження приснопам’ятного Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана), 23 листопада 2019 року, на могилі спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви була відслужена панахида, яку звершив керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу КДА.

Разом з Його Високопреосвященством за богослужінням молились: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Баришівський Віктор, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, адміністрація, викладачі, співробітники, студенти і вихованці Київських духовних шкіл, духовенство Київської єпархії, а також паломники Києво-Печерської Лаври.

Богослужбові піснеспіви виконував академічний хор під управлінням архімандрита Романа (Подлубняка).

Пряма трансляція богослужіння проводилась на офіційній сторінці Академії у мережі Facebook.