11 січня 2020 року, у суботу після Різдва Христового, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Успенському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі, що на Волині. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл, а також духовенство монастиря та єпархії.

На малому вході Блаженніший Митрополит Онуфрій нагородив клірика обителі протоієрея Євгенія Стойку правом носіння митри.

Під час Літургії Предстоятель підніс молитву про мир в Україні.

Після відпусту було звершено величання святу Різдва Христового.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав паству зі святами.

Сестри монастиря та діти з Володимир-Волинської єпархії заспівали колядки для Його Блаженства, а Предстоятель вручив їм різдвяні подарунки та благословив усіх.

Нагадаємо, 9 січня Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив святкове богослужіння у Феофанії.