13 січня 2020 року, напередодні свята Обрізання Господнього та дня пам’яті святителя Василія Великого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння у Свято-Духівському Кафедральному соборі міста Чернівці, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятелю співслужили митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій, єпископ Хотинський Веніамін, а також духовенство єпархії.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель привітав буковинську паству зі святом. Потім Архіпастир помазав усіх освяченим єлеєм. Діти отримали від Блаженнішого владики різдвяні подарунки.

Завтра Предстоятель очолить святкову Божественну літургію у Банченському чоловічому монастирі. Початок богослужіння о 9:00.

#Полієлей у Свято-Духівському Кафедральному Соборі. Очолює Предстоятель УПЦ Блаженніший митрополит Онуфрій.

Gepostet von Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ am Montag, 13. Januar 2020

Нагадаємо, 12 січня Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив святкове богослужіння у Почаївській Лаврі.